UAB Kankos | Apie mus
19
page-template-default,page,page-id-19,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-0.1,qode-theme-kankos,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
20181205_200231

Apie mus

„Kankos“ – jau penkerius metus gyvuojanti maisto tiekimo įmonė, kuri rūpinasi įmonių vakarėlių, vaikų švenčių, gimtadienių bei kitų įvairių pobūvių maistu. Nesvarbu, kokią vietą pasirinksite asmeninei šventei – sodybą, pobūviams skirtą salę ar savo namus, – „Kankos“ išpildys visus Jūsų norus.

Įmonės įkūrėja Olga Ustinovič maisto pramonėje dirba nuo aštuoniolikos metų – baigė maisto technologijos studijas, pati kuria receptus ir sukaupta asmenine patirtimi dalinasi su savo suburtos komandos nariais. Ilgametė patirtis ir klientų pasitikėjimas suteikė galimybę įkurti ne vieną skirtingo pobūdžio maitinimo įstaigą – Mažajame teatre esantį restoraną, kviečiantį klientus pasimėgauti taure vyno, greito maisto restoraną, skirtą skubantiems ir įtemptu tempu gyvenantiems žmonėms, ir švenčių maisto tiekimo įmonę „Kankos“.